راهنمای جلسه دوم

محمد مهدی صالحیان

جناب مهندس باقری عزیز؛ باسلام

خوشحالم که دوباره در یک جلسه آنلاین همراه شما خواهم بود.

ماجرای این جلسه چیست؟

درواقع این جلسه یک هدیه کوچک است.

طی جلسه حضوری قبلی خیلی از موارد را باهم بررسی کردیم، قرار شد در مورد موضوعاتی فکر کنید و شاید حتی سوالات جدیدی برای شما پیش آمده باشد؛ ما در تیم دَریک هدفمان ارائه بهترین خدمات است و برای اینکه بهتر در این مسیر همراه هم باشیم در یک جلسه مشاوره هدیه با شما خوایم بود.

برای این جلسه هیچ هزینه ای نیاز نیست پرداخت کنید و من به سوالات شما پاسخ می دهم.

اما چرا جلسه آنلاین؟

 از هرجای دنیا که باشیم در کنار هم خواهیم بود.

کاهش استرس؛ برای شرکت در این جلسات نیاز به رانندگی و یا جا‌به‌جایی در خیابان های شلوغ نیست که تنش زا باشه و استرس زده بشیم.

چیزی فراموش نمیشه؛ ممکنه به علت عجله و یا موارد دیگه سوالاتتون و یا موارد مهمی را جابگذارید اما در جلسه آنلاین همه چیز در دسترس شماست.

مستند سازی بهتره جلسه؛ در صورت تمایل ما فیلم کامل جلسه را به شما خواهیم داد تا پس از پایان جلسه باز هم به محتوای آن دسترسی داشته باشید. همیشه مواردی در نکته برداری از قلم می افتند.

در محیط امن شما خواهیم بود؛ برخی افراد تمایل زیادی برای خارج شدن از محیط کار و یا منزل ندارند، این جلسات به شما کمک میکند در هرجا مایل باشید در جلسه شرکت کنید حتی در سفر!

البته چالش هایی هم داره

ممکنه سرعت اینترنت کم باشه و یا قطعی هایی پیش بیاد. برای همین ما از سرویس های ایرانی استفاده می‌کنیم که 3 تا مزیت داره :

1. نیازی به فیلتر شکن نیست.

2. هزینه اینترنت نیم بها خواهد بود.

3. با سرعت اینترنت های معمول سازگاره و قطع و وصلی کمتری داره.

باید حتما با رایانه وصل بشیم؟

نه؛ البته اگر با لپ تاپ و یا رایانه رومیزی وصل بشید بهتره، چون صفحه بزرگتری داره و خودتون راحت ترید . البته با گوشی هوشمند و یا تبلت هم اگر به اینترنت متصل باشه میتونید در جلسه شرکت کنید . وقتی روی لینک زیر بزنید از شما پرسیده میشه که مایل به دریافت نسخه موبایل هستید یا نه و شما انتخاب می کنید که از نسخه آنلاین استفاده کنید یا برنامه نصبی.

جلسه صوتی یا تصویری؟

شما صدا و تصویر من را خواهید داشت و حتی در صورت نیاز صفحه رایانه خودم را هم برای نمایش برخی موارد با شما به اشتراک میگذارم ؛ اما شما هرطور راحت ترید و حس بهتری دارید میتونید عمل کنید و در صورت تمایل فقط میکروفون را روشن کنید البته من از دیدن روی ماهتون خوشحال میشم و ارتباط بهتری شکل میگیره.

ممنونم که وقت شناسید و 10 دقیقه زودتر آنلاین میشوید

روز
ساعت
دقیقه
ثانیه

بهتر است مروری بر روی جلسه قبل داشته باشیم!

جلسات مشاوره نیترو مهندس باقری

جلسه اول فایل صوتی

فایل صوتی جلسه اول

جلسه پشتیبانی 1 فایل صوتی

فایل صوتی جلسه پشتیبانی 1

سوالات جلسه مشاوره هدیه

نام(Required)
اصلی ترین سوالات خود را در این کادر بنویسید