درباره ما

درباره دیجیتال مارکتینگ دَریک

دپارتمان تخصصی توسعه کسب و کار دریک در مهر ماه 1399 فعالیت خود را در زمینه‌ی آموزش تخصصی دیجیتال مارکتینگ ، فنون مذاکره ، آموزش بازاریابی نوین و مهارت های فروش و ارائه مشاوره و انجام پروژه های دیجیتال مارکتینگ و راه‌اندازی کسب‌و‌کار اینترنتی و تخصص‌هایی همچون گرافیک و وردپرس، با هدف رشد کسب و کارهای مختلف و افزایش هرچه بیشتر مهارت های بازاریابی و فروش و تبدیل علاقه‌مندان به متخصصین آماده ورود به بازار کار به در قالب کارآفرین (دارای کسب‌وکار شخصی) یا فردی که میتواند موثرتر در تیمی یا شرکتی فعالیت نماید، آغاز کرد. 

اگر علاقه‌مند به حوزه‌ای هستید یا حس میکنید در حوزه‌ای استعداد دارید با یادگیری‌های اصولی باید آن علاقه را به تخصص تبدیل نمائید. دانشجویان دَریک ، باتوجه به علاقه‌ی خود، و سرمایه‌گذاری برروی خودشان، متخصص شده‌اند و توانسته‌اند از آن حوزه، با کمک اینترنت کسب درآمد کنند و یا کسب و کار خود را رونق بیشتری بخشند ، به همین دلیل دیجیتال مارکتینگ دَریک با آرمان  “ همیشه رو به جلو ” در جهت رسیدن به موفقیت در کنارتان خواهد بود.

قطعا شما در کار خود متخصص هستید اما علم بازاریابی و مخصوصا دیجیتال مارکتینگ ( استفاده از ابزارهای دیجیتال برای بازاریابی و فروش ) یک مهارت ویژه است ؛ ممکن است شما سال ها در بازار به روش های سنتی به فروش مشغول باشید اما قطعا ما با روش های نوین و انتقال این مهارت ها کسب و کار شما را متحول خواهیم نمود .

دَریک چه مزیت هایی به کاربران خود ارائه می کند؟

graduation hat 02

این یک عنوان است

شما در هر کاری که باشید برای کسب درآمد لازم است خود را به بهترین شکل به مخاطبین خود معرفی نمایید و برای این منظور به آموزش های ما برای بازاریابی و فروش ، فن بیان ، افزایش اعتماد و غزت نفس و علم متقاعد ساری نیاز دارید.

طراحی و توسعه وب سایت

ما کسب و کار شما را اینترنتی می کنیم چون : اگر کسب و کارتان برروی اینترنت نباشد به زودی در بازار هم نخواهد بود. بیل گیتس

bell time

خدمات مشاوره

قطعا یکی از دلایل مهم برای پیشرفت سریع بهره گیری از تجربه افراد متخصص و با تجربه است . ما برای افزایش بازدهی کسب و کار و پاسخگویی به سوالات شما در کنارتان خواهیم بود.

واگذاری پنل های پیامکی

شاید به نظر شما تبلیغات پیامکی منسوخ شده باشد اما اگر درست از آن استفاده کنید قطعا یکی ابزار قدرتمند است

study light

پروژه های اجرایی

یک تیم حرفه ای و با انگیزه در دریک همیشه در کنار شما خواهد بود تا به شما در توسعه کسب و کارتان کمک کند .طراحی ،سئو و مدیریت سایت و صفحات مجازی ، طراحی گرافیکی از قبیل لوگو ، اوراق اداری ، کارت ویزیت ، تعیین استراتژی های بازاریابی ، تبلیغات و …

کارگاه های آموزشی

برگزاری کارگاه ها و دوره های آموزشی حضوری برای برقراری تعامل و افزایش کیفیت و درک بهتر آموزش ها

داستان دَریک | DarickAds

  من محمد مهدی صالحیان دهکردی از سال 89 در حوزه بازاریابی ، گرافیک و چاپ فعالیت داشتم و همیشه به فعالیت های بازاریابی و فروش علاقه ویژه ای داشتم در چندین شرکت تبلیغاتی فعالیت داشتم و مدتی را در چاپ خانه های افست ، سیلک و دیجیتال کار کردم و همیشه یک سوال بزرگ در ذهن من بود : دنیا همیشه در تغییر است و مردم علایق جدیدی پیدا میکنند پس چرا هنوز هم خیلی از افراد با روش های قدیمی محصولات و خدمات خود را معرفی می کنند ؟!

 

از طرفی بیشتر آموزش های بازاریابی و منابع موجود عموماً خارجی و متناسب فرهنگ غربی و یا شرقی است پس احساس نیاز شدیدی به منابعی احساس کردم که این آموزش ها را اولا یاد بگیرم و بعد به دیگران هم آموزش دهم و کمی مفید تر باشم برای همین از شرکتی که در آن کار می کردم و به این ترتیب بود که داستان دَریک آغاز شد …

دیگران درباره دریک چه نظری دارند ؟!